עשה זאת בעצמך

 

בין אם בחרתם לרכוש מחסן גינה, משרד ביתי או יחידת דיור, כל קיט וקיט מתוכנן לבנייה עצמית קלה שקטה ומהירה.לוחות העץ מנוסרים ומעובדים במכונות  ,CNC בדיוק מרבי, כך שאין כל צורך בניסור נוסף. כל מה שנותר הוא לפעול בהתאם לתוכנית הבניה, להניח לוג על לוג, לוח על לוח, לקבע עם פטיש גומי ומבנה העץ מוכן.

הקיטים של בית העץ, מחסן הגינה והמשרד הביתי מגיעים עם כל החומרים הדרושים להתקנה החל ממסמרים המיועדים לקיבוע לוחות הגג וכלה בצילינדר דלת הכניסה. הוראות בניה מצורפות לכל קיט. למעלה ממחצית מלקוחות החברה מעדיפים להתקין את מחסני הגינה בעצמם, אך עדיין, אם אתם מעדיפים נגר מקצועי, חברת לוג האוס תעמיד לרשותכם צוות נגרים שיבנה ויצבע עבורכם את מבני העץ.

 

 

הרכבת המבנה

diy1הכנת יסודות איתנים וישרים הם תנאי ראשון לבניית מבנה יציב וחזק שיחזיק שנים רבות. היסודות ישמשו גם כשכבת בידוד מהלחות המצויה הקרקע.
אנו ממליצים על יסודות מבטון בעובי של לפחות 12 ס”מ או לחילופין שילוב של מסגרת מתכת מפולסת על לבנים.

diy2

עם פתיחת הקיט יש לבדוק כח כל החלקים מצויים בתוכו לפי הטבלה שמצורפת להוראות ההרכבה. כל הקיטים של מחסני הגינה, הבקתות, הצימרים והמשרדים הביתיים כוללים  את קירות המבנה העץ, ריצפה, חלונות, דלתות ויריעה ביטומנית. בחלק מהדגמים מצורפת מרפסת, חלון בידודית ורעפי שינגלס.

diy3
השלב הבא בהתקנת המבנה הוא קיבוע קורות הבסיס במרחקים שווים בין קורה לקורה.  לאחר קיבוע הקורות נפנה להקמת קירות המבנה. את הקורות הראשונות נקבע לקורות הבסיס באמצעות ברגים או מסמרים. את הקורות הבאות יש לקבע באמצעות פטיש גומי בלבד (ללא מסמר אן בורג).

 

קיבוע חלונות
לאחר קיבוע כ- 5 קורות יש לפלס את קורות הבסיס. עדיף לבצע פעולה זו כעת שכן בשלב מאוחר יותר קירות המבנה יהיו כבדים ויהיה קשה להרימם לצורך פילוס בסיס המבנה.
בשלב זה יש לבדוק שקירות המבנה ב 90 מעלות. פעולה זו מתבצעת על ידי מדידת אלכסונים בין פינות נגדיות. הכוונה היא שהמרחק בין שתי פינות נגדיות שווה.

diy5

 

 

 

לאחר התקנה החלונות והדלתות נקבע את שני המשולשים העיליים בחלק הקדמי והאחורי של המבנה. לאחר קיבוע המשולשים במקומם נקבע את קורות הגג. על גבי קורות אלו נקבע את לוחות הגג. לוחות אלו (נודפדר בעובי 18 מ”מ) משתלבים האחד בשני וממוסמרים לקורות הגג ולדופן המבנה.

diy6

 

 

 

 

 

 

 

קיבוע המרפסת

הקיטים של בקתות העץ והמחסנים של חברת לוג האוס כוללים ריצפת עץ.
לאחר שהסתיימה מלאכת הקמת המבנה, נרכיב את הרצפה.

 

 

 

 

בחלק מהדגמים מרפסת אופציונאלית שכוללת דק מאסיבי.