עשה זאת בעצמך

מחסני העץ ובקתות העץ של חברת לוג האוס מתוכננים לחיבור מהיר נקי ושקט. לוחות העץ מנוסרים בדיוק מרבי כך שאין כל צורך בניסור נוסף. כל מה שנותר הוא לפעול בהתאם לתוכנית הבניה, להניח לוג על לוג, לוח על לוח, לקבע עם פטיש גומי ומבנה העץ מוכן.
הקיטים של בתי העץ כמו גם המחסנים של חברת לוג האוס מגיעים עם כל החומרים הדרושים לבניה. הוראות בניה מצורפות לכל קיט. כ-80% מלקוחות החברה מעדיפים לבנות את בקתות העץ הקטנות ואת מחסני העץ בעצמם.

אךעדיין, אם אתם מעדיפים נגר מקצועי, חברת לוג האוס תעמיד לרשותכם צוות נגרים שיבנה ויצבע עבורכם את בית הלוג.

 

הוראות התקנה:

1 – הכנת יסודות איתנים וישרים הם תנאי ראשון לבניית בית לוג יציב וחזק שיחזיק שנים רבות. יסודות אלו יבטיחו חוזק, בידוד מלחות הקרקע ועמידות למשך שנים. אנו ממליצים על יסודות מבטון בעובי של לפחות 10 ס”מ או לחילופין הקמת תשתית על גבי לבני אבן או מתכת.

2 – כל הקיטים שחברת לוגהאוס משווקת כוללים ריצפה, חלונות ודלתות. ניתן לשדרג בשכבת בידוד פנימית נוספת. מרפסת אופציונאלית בחלק מהדגמים.3 – לוחות העץ שעברו טיפול מקדים ועיבוד מדויק מבטיחים שלוחות העץ ישתלבו האחד בשני בצורה מהירה ומדויקת.4 – חלונות ודלתות, שכלולות בקיטים של חברת לוג האוס, משתלבים במבנה בהשחלה עילית. בשיטה זו הרכבת החלונות והדלתות מהירה ואינה דורשת כיוונים.

 

5- לאחר התקנת החלונות והדלתות ממשיכים עם תהליך ההרכבה.

 

6 – לאחר הקמת המבנה וחיבור הדלתות והחלונות, נפנה להתקנת גג המבנה שכמובן כלול בקיט. לאחר מכן כל שנותר הוא לבחור בצבע השינגלס – שחור, ירוק או אדום.

 

8 – הקיטים של בקתות העץ והמחסנים של חברת לוג האוס כוללים ריצפת עץ. לאחר שהסתיימה מלאכת הקמת המבנה, נרכיב את הרצפה.

 

8 – בחלק מהדגמים מרפסת אופציונאלית שכוללת דק מאסיבי.

 

 

 

3-