האם לרכוש קיט מוכן או להזמין נגר?

ללא ספק זוהי אחת מהשאלות הנשאלות ביותר שנשאלת על ידי לקוחותינו. האם להזמין נגר או לרכוש קיט מוכן.

 

מחיר – את הקיטים שמשווקים על ידי חברת לוגהאוס ניתן להגדיר כמבנים טרומיים.  בנייה טרומית על פי וויקיפדיה “היא שיטת בנייה המבוססת על הרכבה מהירה של רכיבי בניין מוכנים המיוצרים במפעל ומובאים לאתר. הבנייה הטרומית נחשבת זולה יחסית וקיימים לה יתרונות וחסרונות שונים לעומת הבנייה הקונבנציונאלית. היתרון הגדול של הבנייה הטרומית היא עלות נמוכה מאוד של בנייה.  החיסרון המרכזי הוא חוסר גמישות הפוגע באיכותו האדריכלית של המבנה”.

 

מהירות התקנה – התקנת המבנים שמשווקים על ידי לוגהאוס מהירה פי כמה מבנייה על ידי נגר

 

גימור – מוצרי חברת לוגהאוס מיוצרים במפעלים בגרמניה, איטליה ופינלנד. עיבוד העץ, ייבושו, וניסורו מתבצעים במכונות אמינות ומדויקות. באופן חד משמעי ניתן לומר שהנגר שתשכרו לא יוכל  להגיע לאותה רמת הדיוק והגימור של המוצרים אותם אנו משווקים.

 

בטיחות –  בין אם אתם מעוניינים בצימר או מחסן, פרגולה או חניה צריך להבין כי אלו מבנים הנדסיים לכל דבר שמשקלם הסופי עולה על מאות ואף אלפי קילוגרמים וכמו כל מבנה יש לבחור את חומרי הגלם המתאימים ולתכנן אותו בצורה בטיחותית. כל המבנים שמשווקים על ידי חברת לוג האוס תוכננו על ידי מהנדסי מבנים וחומרי הגלם  נבחרו בקפידה – דבר שמבטיח איכות ובטיחות.

 

אחריות – כל מוצרי לוגהאוס מיוצרים מחומרי גלם שנבחרו בקפידה העומדים בסטנדרטים גבוהים של ייצור בתקינה בינלאומית כגוןISO 9001, ISO 14001 ו PEFC.בתנאים נאותים ותחזוקה מתאימה ניתנת אחריות של 5 שנים למבנים ושנתיים לפרגולות, לגגונים ולחניות.

 

עשה זאת בעצמך – כל מוצרי לוגהאוס מיועדים להתקנה עצמית בשיטת עשה זאת בעצמך. לכל קיט הוראות התקנה פשוטות ובהירות